JOHN BERTIL HÄGGSTRÖM, soffa "Borkum", IKEA, 1970-tal.

Lösa stoppade dynor klädda i brunt läder. Kromad stålrörsstomme. Längd 218 cm. Sitthöjd c:a 35 cm.

Bruksslitage, smärre torksprickor och repor.

Utropspris
3 000 SEK