Silver Övrigt
1154945
Walter & John Barnard, bricka, silver, London 1883.

Oval, med tvinnat kantband och repformade hänklar, spegeln med graverade palmetter. Längd 71 cm, vikt c:a 3500 gram. I orginaletui.

Slitage, repor.

Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Utropspris
25 000 SEK