VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Överdel med vitrindörrar med bakomliggand ehyllplan. Underdel med tre lådor och tre skåpdörrar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 114. Djup 45. Höjd 183 cm. Nyckel finns.

Kraftigt slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK