Smycken Ringar
1154990
RING, med safir och briljantslipade diamanter

Signerad Tiffany & Co. Irid. Plat. 18K vitguld. Diamanter totalt ca 0,27 ct. Ringstorlek 16,25. Vikt 4,9 gram. Etui märkt Tiffany& co.

Smärre bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
12 000 SEK