Paulus Moreelse

(Nederländerna, 1571-1638)
Paulus Moreelse
(Nederländerna, 1571-1638)

PAULUS MOREELSE, efter, olja på duk. 1800-talets första hälft.

'Vertumnus och Pomona'. 65 x 56 cm. Bär signatur.

Retuscher. Restaurerad. Dubblerad.

Originalet finns på Museum Boijmans Van Beuningen i Rotterdam.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
28 jun 2019 21:28
1 700 SEK
8
28 jun 2019 18:12
1 600 SEK
27 jun 2019 20:54
1 500 SEK
27 jun 2019 20:54
1 400 SEK
24 jun 2019 15:37
1 301 SEK
23 jun 2019 21:15
1 201 SEK
23 jun 2019 21:15
1 111 SEK
23 jun 2019 21:15
1 101 SEK
23 jun 2019 21:15
1 001 SEK
22 jun 2019 1:20
850 SEK
22 jun 2019 1:20
800 SEK
22 jun 2019 1:20
750 SEK
22 jun 2019 1:20
700 SEK
21 jun 2019 10:31
650 SEK
21 jun 2019 10:31
600 SEK
21 jun 2019 10:31
550 SEK
21 jun 2019 10:31
500 SEK
20 jun 2019 23:19
400 SEK
20 jun 2019 23:19
350 SEK
20 jun 2019 15:19
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

394. Sheila Hicks, "Quipo 14B".
Utropspris
400 000 - 600 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
Aktuellt bud:
440 000 SEK