1155250
MATTA, Keshan, signerad, ca 353 x 287 cm

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

3 500
329
371
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
13 jun 21:40
3 500 SEK
13 jun 20:51
3 000 SEK
13 jun 20:14
2 000 SEK
13 jun 19:46
1 800 SEK
12 jun 17:12
1 500 SEK