Silver Övrigt
1155376
SALTKAR, 3 par, silver och blått glas, England, 1700 samt 1900-tal.

Duncan Urquhart & Naphtali Hart, London, 1797, längd 8,5 cm.
George Nathan & Ridley Hayes, Chester, 1905, längd 11 cm.
Haseler & Bill (E J Haseler & C Bill), Chester och Birmingham, 1921 och 1923, längd 6,5 cm.

Nagg. SLitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
169
191
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
16 jun 7:52
1 800 SEK
16 jun 7:52
1 700 SEK
16 jun 7:52
1 600 SEK
12 jun 1:55
1 500 SEK
11 jun 18:14
300 SEK