SALTKAR, 3 par, silver och blått glas, England, 1700 samt 1900-tal.
Duncan Urquhart & Naphtali Hart, London, 1797, längd 8,5 cm.
George Nathan & Ridley Hayes, Chester, 1905, längd 11 cm.
Haseler & Bill (E J Haseler & C Bill), Chester och Birmingham, 1921 och 1923, längd 6,5 cm.
Nagg. SLitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.