1155460
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft.

Ljuskrona av brons för 16 ljus. Diameter ca 92, höjd ca 103 cm.

Slitage, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 12 timmar
1 000
94
106
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
21 jun 0:15
1 000 SEK