LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft.

Ljuskrona av brons för 16 ljus. Diameter ca 92, höjd ca 103 cm.

Slitage, fläckar.

Klubbat pris
4 600
414
436
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 jul 2019 20:08
4 600 SEK
17 jul 2019 20:08
4 400 SEK
17 jul 2019 20:08
4 200 SEK
17 jul 2019 20:01
4 000 SEK
17 jul 2019 19:59
3 800 SEK
17 jul 2019 18:14
3 200 SEK
16 jul 2019 23:41
3 000 SEK
14 jul 2019 11:31
1 500 SEK
13 jul 2019 23:04
1 100 SEK
9 jul 2019 10:46
1 000 SEK