Konst Klassisk konst
1155461
Georg Emil Libert
(1820-1908)

GEORG EMIL LIBERT, olja på duk, signerad och daterad -95.

Kustbild, "Pynten, mellan Vedbaek och Skodsborg" (enligt etikett a tergo). 92 x 133 cm.

Skrapmärken, duklagning.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Slutpris
8 600
809
911
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 jun 18:23
8 600 SEK
13 jun 18:23
8 400 SEK
13 jun 18:23
8 200 SEK
12 jun 19:35
8 000 SEK
11 jun 22:24
4 000 SEK