Möbler Övrigt
1155463
PIEDESTALER / KOLONNER, ett par, 1800-talets slut.

Piedestaler eller kolonner av valnöt med tygklädda skivor. Diameter topp 31, höjd 115 cm vardera.

Slitage, torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 4 timmar
1 500
141
159
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
15 jun 1:43
1 500 SEK