Klockor & Ur Armbandsur
1155527
SARCAR, Genéve, armbandsur, 34 mm.

18K guld, mekaniskt urverk, plexiglas, läderband, box.

Slitage. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK