OMEGA, Constellation, Chronometer, armbandsur, 34 mm.

Guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, metallänk, viklås, ca 1966.

Caliber 561, Serienr. 24452666, Boettnr. 168.005.

Slitage. Repor. Saknar dekor på bakboett.

Klubbat pris
5 208
460
480
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
1 jun 2019 17:11
5 208 SEK
1 jun 2019 17:11
5 008 SEK
1 jun 2019 17:11
4 800 SEK
1 jun 2019 17:11
4 600 SEK
1 jun 2019 17:08
4 200 SEK
26 maj 2019 23:20
4 000 SEK
25 maj 2019 19:38
3 500 SEK
25 maj 2019 17:18
3 300 SEK
25 maj 2019 13:54
1 500 SEK
25 maj 2019 7:31
1 000 SEK
24 maj 2019 21:13
500 SEK