Konst Skulptur
1155627
Sergio Bustamente

SERGIO BUSTAMENTE, tillskriven, skulptur, mässing och koppar, omkring 1970.

Papegoja. Höjd 44 cm.

Bucklor. Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 15 timmar
2 000
190
214
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
18 jul 20:49
2 000 SEK
18 jul 20:23
300 SEK