RING 18K guld m 1 ametist ca 14 x 12 mm och 10 diamanter 8/8 ca 0,05 ct totalt, G Dahlgren & Co Malmö

Total vikt 8,8 g. Storlek 17,75/55,5.

Slitage. Repor. Nagg. Ametist något lös i sin fattning.

Utropspris
3 000 SEK