Design Övrigt
1155787
Pierre Forssell
(1925-2004)

PIERRE FORSSELL, vägglampetter, 5 st, mässing, "Pendel", Skultuna.

Pendlande ljushållare. Höjd ca 48 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
3 000 SEK