Design Konstglas
1155886
Bertil Vallien
(Född 1938)

BERTIL VALLIEN, skulptur, signerad

Signerad 7174006 Kosta Boda li ed 200 B Vallien, höjd inkl sockel av sten 20 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK