1155950
BOKVERK, Svenska Slott och Herresäten, 4 volymer, Natur och Kultur, Stockholm, 1930-tal.

Mörkblått skinnband.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 16 timmar
1 100
103
117
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
25 jun 0:16
1 100 SEK
21 jun 22:50
500 SEK