HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.

HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.

En soffdel och schäslongdel. Lösa stoppade sitt- och ryggdynor klädda i ljust naturfärgat läder. Total längd c:a 270 cm. Schäslongdelens längd 162, dynans bredd c:a 80 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
10 aug 2019 11:30
300 SEK