1156046
BRICKBORD, gustaviansk stil, bricka av flintgods från Rörstrand, daterad 1921

Motiv med Sparreholms slott. Diameter 76, höjd 68 cm

Krackelyr.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
3 000 SEK