Möbler Speglar
1156110
SPEGEL, 1800-talets första hälft.

Bronserad dekor med krönande målat motiv av jaktscen. Ramglas, fasettslipat mittglas. 80 x 57 cm.

Renoverad med smärre kompletteringar. Smärre slitage, skador och lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
207
233
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 jun 18:55
2 200 SEK
13 jun 15:43
2 000 SEK
12 jun 22:16
1 500 SEK
11 jun 15:56
1 300 SEK
11 jun 13:05
1 200 SEK