VITRINSKÅP, 1900-talets första del.

Stomme i trä. Front med pardörr i glas. Bakomliggande hyllplan. Längd 110 cm. Djup 37 cm. Höjd 184 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Delvis renoverad. Låshuset funkar inte och sitter löst

Utropspris
3 000 SEK