vitrinskåp, 1900-talets första del.

Stomme i trä. Front med dörrpar i glas. Hyllplan. Längd 112 cm. Djup 43 cm. Höjd 173 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Omarbetad. Låset funkar ej. Tidigare en överdel

Klubbat pris
6 000
530
552
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
6 jul 2019 13:18
6 000 SEK
8
6 jul 2019 13:18
5 800 SEK
8
6 jul 2019 13:17
5 700 SEK
6 jul 2019 13:17
5 500 SEK
8
6 jul 2019 12:09
5 200 SEK
6 jul 2019 12:09
5 000 SEK
8
6 jul 2019 11:51
4 700 SEK
6 jul 2019 11:51
4 500 SEK
3 jul 2019 13:54
4 400 SEK
3 jul 2019 9:10
4 200 SEK
3 jul 2019 9:10
4 000 SEK
3 jul 2019 9:10
4 000 SEK
3 jul 2019 9:10
3 800 SEK
3 jul 2019 9:10
3 600 SEK
2 jul 2019 15:12
3 400 SEK
2 jul 2019 11:25
3 200 SEK
2 jul 2019 11:24
3 000 SEK
2 jul 2019 11:24
3 000 SEK
2 jul 2019 0:02
2 800 SEK
2 jul 2019 0:02
2 600 SEK
1 jul 2019 12:21
2 400 SEK
1 jul 2019 11:09
2 200 SEK
28 jun 2019 22:49
2 000 SEK
28 jun 2019 21:58
850 SEK
28 jun 2019 21:21
800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

358. Olli Lyytikäinen, "Sfinx".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK