VITRINSKÅP, 1900-talets första del.

Stomme i trä. Svartmålat. Dörrpar i glas. Längd 97 cm. Djup 38 cm. Höjd 179 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Låset funkar ej.

Kontakta kundservice

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

Auktionen avslutades:
CEST

Utropspris: 3 500 SEK

Slutpris

9 000
837 EUR
934 USD

Budhistorik (37 bud)
316 maj 14:389000SEK
516 maj 14:378800SEK
416 maj 14:368600SEK