STOLAR, Thonettyp, 6 st, 1900-talets första hälft.

Betsat böjträ. Plywoodsits. Lätt svängda ben. Sitthöjd c:a 46 cm.

Bruksslitage, smärre skrap- och stötmärken.

Klubbat pris
2 900
254
264
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
8 jul 2019 18:04
2 900 SEK
8 jul 2019 16:40
2 700 SEK
8 jul 2019 16:39
2 500 SEK
8 jul 2019 16:39
2 400 SEK
7 jul 2019 0:50
2 200 SEK
5 jul 2019 18:32
2 000 SEK
5 jul 2019 9:46
1 000 SEK
4 jul 2019 10:49
300 SEK