Möbler Stolar
1156432
KARMSTOLAR, ett par, Louis XVI-stil, tidigt 1900-tal.

Bronserade karmstolar med fast stoppad sits, rygg och armlän. Sitthöjd ca 45, höjd 99 cm vardera.

Slitage, smärre torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H80
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
169
191
Utropspris
2 800 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 19:15
1 800 SEK
13 jun 19:11
1 600 SEK
12 jun 16:32
500 SEK
9 jun 19:12
350 SEK
7 jun 15:09
300 SEK