6 kaffekoppar med 8 fat. 6 assietter, 15.5 cm. 1 kaffekanna, 19.5 cm. 1 tekanna, 13 cm. 1 sockerskål 12 cm. 1 mjölkkanna.
Slitage. Smärre nagg.