Keramik & Porslin Serviser
1156482
KAFFE- och TESERVIS, 16 delar, porslin, Cobalt Net, Sovjetunionen.

6 kaffekoppar med 8 fat.
6 assietter, 15.5 cm.
1 kaffekanna, 19.5 cm.
1 tekanna, 13 cm.
1 sockerskål 12 cm.
1 mjölkkanna.

Slitage. Smärre nagg.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK