BEVERLOO CORNEILLE, multipel, signerad Corneille och numrerad 62/99.
"Dialogue entre femmes et oiseaux". Tryck på plåt. 64 x 52 cm.
Gott skick med smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK