Konst Modern svensk konst
1156758
Bo Hultén
(Född 1945)

BO HULTÉN, olja på duk, signerad och daterad 66

60x49 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 jun 13:53
2 000 SEK
15 jun 12:18
1 000 SEK
15 jun 10:34
900 SEK
9 jun 3:14
300 SEK