Konst Modern svensk konst
1156777
Max Walter Svanberg
(1912-1994)

MAX WALTER SVANBERG, blyertsteckning, signerad och daterad -45.

Figurkomposition. 50 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

3 200
301
339
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
14 jun 12:13
3 200 SEK
10 jun 13:02
3 000 SEK
10 jun 12:26
2 800 SEK
9 jun 13:08
2 000 SEK
8 jun 9:40
1 800 SEK