1156788
Gunther Uecker
(Född 1930)

GUNTHER UECKER, mulitipel, Studio-Line, Rosenthal, Tyskland, signerad Uecker och numrerad 29/50.

Krossat porslin och stålspik. Signerad Uecker och numrerad 29/50. Diameter 32 cm.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
12 000 SEK