Konst Grafik
1156832
Philip von Schantz
(1928-1998)

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad v Schantz, daterad 78 och numrerad 37/155 med blyerts.

Blåbär i höganäskrus. Bildstorlek 39 x 53.

Oramad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK