Sex stapelbara karmstoler med sits och rygg av skiktlimmar formpressat trä fanerat med teak. Benställning av bok. Sitthöjd 46, höjd 88 cm.
Stabila med slitage, repor och smärre fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10