Sex stapelbara karmstoler med sits och rygg av skiktlimmar formpressat trä fanerat med teak. Benställning av förkromat stålrör. Sitthöjd 43, höjd 85 cm.
Stabila med smärre slitage och smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.