Konst Modern svensk konst
1156865
Sven X:et Erixson
(1899-1970)

SVEN X:ET ERIXSON, akvarell, signerad och daterad Sarajevo -30.

Figurer. I. 35 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram, repa.

2 000
188
212
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
13 jun 13:46
2 000 SEK
10 jun 10:15
1 600 SEK