Möbler Fåtöljer & Soffor
1156884
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.

stomme i trä. Delvis bemålat. Stoppad och klädd. Sitthöjd 39 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

900
85
95
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
12 jun 21:09
900 SEK