1156917
Onni Oja
(1909-2004)

ONNI OJA, olja på duk, signerad, 1980.

"Huhtikuu" (April). 38,5 x 61 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

200
2 127
225
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
7 jun 20:43
200 EUR