Design Konstglas
1157004
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, skulptur, signerad

Signerad 7273159 Kosta Boda Kjell Engman unique, väggfäste med belysning av rostad metall, höjd ca 110, bredd ca 31 cm

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK