1157015
LJUSSTAKAR, ett par, Régence-stil, tenn, 1900-talets första hälft.

Höjd 24 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

21 timmar 47 minuter
300
28
32
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
16 jun 17:44
300 SEK