TAKLAMPA, 1920-30-tal.

Skärm i glas med randdekor. Fäste i silverfärgad metall. 3 ljuspunkter. Diameter ca 50 cm, höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre nagg. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H165

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    5 600
    521 EUR
    581 USD

    Budhistorik (17 bud)
    2A16 maj 11:105600SEK
    116 maj 11:105400SEK
    216 maj 10:555100SEK
    Acceptpris på 1 900 SEK uppnåddes