Konst Modern svensk konst
1157166
Arvid Fougstedt
(1888-1949)

ARVID FOUGSTEDT, olja på pannå, signerad och daterad 1940.

Gatumusikanter. Bildmått 37 x 45 cm.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 000
752
847
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 jun 19:16
8 000 SEK
12 jun 20:51
5 000 SEK
9 jun 17:41
1 000 SEK