1157193
Terry Laakso
(Född 1965)

TERRY LAAKSO, olja på duk, signerad.

Kattmotiv, 55 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
420
4 467
473
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (15 bud)
10 jun 16:30
420 EUR
10 jun 10:16
400 EUR
10 jun 10:16
390 EUR
10 jun 10:15
380 EUR
10 jun 10:15
360 EUR