BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, "Superelips", Fritz Hansen, Danmark 1900-talets senare del
Laminerad skiva i vitt med kantlist av aluminium, förkromade spännben, två iläggsskivor à 50 cm vardera, längd 150 (250), bredd 100, höjd 74 cm, etikettmärkt
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.