Konst Modern svensk konst
1157221
Olle Bonniér
(1925-2016)

OLLE BONNIÉR, blandteknik på grafisk grund. Signerad och daterad 67.

Urladdning. Bildyta 44 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T323
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 16 timmar
1 000
94
106
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
20 jun 19:19
1 000 SEK
20 jun 18:19
500 SEK