Silver Bestick
1157232
SKEDAR, 14 st, silver, 1800-tal.

Matskedar, längd 20-23 cm. Vikt 498 gram.

Bristningar. Bucklor. Senare gravyr. Åldersrelaterat slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK