Konst Contemporary
1157288
Jan Håfström
(Född 1937)

JAN HÅFSTRÖM, serigrafi, signerad, numrerad 24/100 och daterad 2012.

Komposition. Bladstorlek 59,5 x 42 cm

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
2 050
191
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 maj 12:00
2 050 SEK
16 maj 15:07
1 950 SEK
16 maj 12:43
1 850 SEK
15 maj 23:59
500 SEK