1157339
Wilhelm Kåge
(1889-1960)

WILHELM KÅGE, vas, stengods, "Guldsurrea", Gustavsberg studio.

Dubbelvas med vit carrarglasyr och gulddekor. Stämplad. Höjd 22,5 cm.

Smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
3 000
282
318
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
24 maj 21:58
3 000 SEK
24 maj 21:58
3 000 SEK
24 maj 21:57
2 800 SEK
24 maj 21:57
2 600 SEK
24 maj 21:57
2 400 SEK