Design Övrigt
1157342
Stig Lindberg
(1916-1982)

STIG LINDBERG, skål samt skål med lock, fajans, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Polykrom dekor på vit botten. Höjd 8,5-20 cm.

Krackelyr. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK