Design Övrigt
1157349
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, figurin, stengods, "Samhällsdebatten", signerad, Gustavsberg

Etikettmärkt och stämplat i godset. Höjd 23,5 cm

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
4 000 SEK