Vit urtavla med stavindex, boett av 18K guld, armband 18K guld stämplat Alton Falköping 1968, armbandets längd ca 15 cm exkl boett
Åldersrelaterat slitage. Repor. Ej genomgången. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10