Silver Övrigt
1157456
SKRIN, silver, ostämplat, 1900-talets första hälft

Längd 20,5, bredd 14 cm, höjd 9 cm. Vikt 797 g.

Slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V1
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
200
2 127
225
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 jun 15:02
200 EUR
15 jun 13:32
150 EUR
14 jun 12:34
111 EUR
13 jun 9:19
60 EUR